Zduńska Wola dawniej i dziś

Sławomir Lepczyński

Powitanie

Witam serdecznie Państwa na stronach mojego serwisu, który istnieje od 1998 roku. Prowadzę serwis urządzeń nawigacyjnych GPS, Pocket PC (PDA, PNA), urządzeń dedykowanych GPS, GPS na telefony komórkowe z systemem Android, Symbian oraz Windows Mobile. Również oferuję wgrywanie oprogramowania i aktualizację map, punktów POI oraz odblokowywanie urządzeń.

Serwisuję i naprawiam nawigacje GPS wszystkich firm, na przykład: Kruger&Matz, Lark, Mio, NavRoad, TomTom, Garmin, Navia, Becker, Blupunkt, Sony, Blow, Clarion, Pentagram, Navigon, Fujitsu Simens, GoClever, Holux, JVC, Manta, Medion, Navman, Pioneer, Smart GPS, Telesystem i inne.
Jeśli nie znalazłeś na tej liście swojej nawigacji powyżej nie martw się, i tak postaram się pomóc w jej przeróbce lub powrocie do pełnej sprawności.

Wykonuję również naprawy komputerów i sprzętu komputerowego, telefonów stacjonarnych i bezprzewodowych, faksów, oraz wszelkich urządzeń elektronicznych i elektrycznych.
Jeśli Twój komputer się nie uruchamia , laptop ma zbitą matrycę, złapałeś wirusy, sprzęt zawiesza się ponad miarę, to przyjdź do mnie a zajmę się tym problemem.

Odzyskuję też dane które skasowano przez przypadek, zostały usunięte przez wirusy, i z innych różnych losowych powodów.
Nie jest dla nas miłe jeśli nośnik danych na którym aktualnie przechowujemy dane ulegnie uszkodzeniu, tym bardziej jeśli były na nim ważne dane. Odzyskiwanie danych obejmuje takie urządzenia jak np: dyski twarde, karty pamięci, pamięci pendrive itp.
Jeśli skasujesz przypadkiem dane, uszkodzi ci się nośnik pamięci, nie zwlekaj i postaraj się jak najszybciej skontaktować ze mną! W pełnym i całkowitym odzyskaniu danych czas gra bardzo dużą rolę!

Sławomir Lepczyński