Zduńska Wola dawniej i dziś

Sławomir Lepczyński

Serwis

 

Serwisuję i naprawiam nawigacje GPS takich firm jak:
Lark, Mio, NavRoad, TomTom, Garmin, Navia, Becker, Blupunkt, Sony, Blow, Clarion, Pentagram, Navigon, Fujitsu Simens, GoClever, Holux, JVC, Manta, Medion, Navman, Pioneer, Smart GPS, Telesystem.
Jeśli nie znalazłeś na tej liście swojej nawigacji, nie martw się i tak postaram się pomóc w jej przeróbce lub powrocie do pełnej sprawności.

 

Wykonuję również naprawy komputerów i sprzętu komputerowego, telefonów stacjonarnych i bezprzewodowych, faksów, oraz wszelkich urządzeń elektronicznych i elektrycznych.

Jeśli Twój komputer się nie uruchamia , laptop ma zbitą matrycę, złapałeś wirusy, sprzęt zawiesza się ponad miarę, to przyjdź do mnie a zajmę się twoim problemem.

 

 

Odzyskuję dane skasowane przypadkowo, usunięte przez wirusy, i z innych różnych powodów.  

Nie jest dla nas miłe jeśli nośnik danych na którym aktualnie przechowujemy dane ulegnie uszkodzeniu, tym bardziej jeśli były na nim ważne dane. Odzyskiwanie danych obejmuje takie urządzenia jak np: dyski twarde, karty pamięci, pamięci pendrive itp.
Jeśli skasujesz przypadkiem dane, uszkodzi ci się nośnik pamięci, nie zwlekaj i jak najszybciej skontaktuj się ze mną! W pełnym odzyskaniu danych czas gra dużą rolę!